Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(16 produkty)

Ecoegg


Premýšľate o výmene bežných pracích prostriedkov v plastových obaloch za udržateľnejšiu alternatívu? Máte vy alebo vaše deti citlivú pokožku, ktorá ťažko znáša dráždivé chemikálie obsiahnuté v bežných pracích géloch a práškoch? Alebo ste len radi originálni a robíte veci inak? Ak ste aspoň na jednu (alebo skôr na všetky) z týchto otázok odpovedali ÁNO, potom ste na správnom mieste!

Vajce na pranie Ecoegg nemá škrupinu, ale plastovú nádobu, ktorá vydrží viac ako 10 rokov. Vo vnútri nenájdete kuracie mäso ani žĺtok a bielok, ale minerálne perly na pranie. Vydržia niekoľko mesiacov prania, neobsahujú žiadne chemikálie a sú vhodné pre alergikov, malé deti alebo ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Keď sa kazeta vo vajíčku vyčerpá, jednoducho si kúpte ďalšiu v papierovej nádobe a vajíčko naplňte. Ušetríte kopec plastov a peňazí!

Tak ako pri ekologických pracích prostriedkoch, aj medzi vajíčkami nájdete špeciality na rôzne druhy bielizne. Vďaka prírodným esenciálnym olejom si môžete vybrať, akú vôňu bude vaša bielizeň nosiť.

... více

-10%

-13%

-12%

-10%

-10%

-11%

-11%

-13%

-13%

-13%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top