DOPRAVA ZDARMA právě teď na všechny objednávky!
(16 produkty)

Jack n Jill


Prírodné zubné pasty, zubné kefky a ďalšie výrobky pre ústnu hygienu našich najmenších k nám prichádzajú až z ďalekej Austrálie vďaka Jack n' Jill. Výrobky Jack n' Jill sú farebné, veselé, bezpečné pre deti, 100 % prírodné, bez živočíšnych zložiek a netestované na zvieratách. Ich obaly sú minimalistické a recyklovateľné.

V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať detskú zubnú pastu, ktorá je úplne prírodná a bezpečná pri požití. Zubné pasty Jack n' Jill sú podľa hodnotenia zdravotných rizík Sken Deep organizácie EWG veľmi bezpečné. Obsahujú výťažky z nechtíka lekárskeho, ktoré sa šetrne starajú o detské zuby a ďasná.

Zubné kefky Jack n' Jill sú vyrobené z kukuričného škrobu bez GMO. Sú recyklovateľné a biologicky rozložiteľné. Deti si nepochybne zamilujú ich veselé zvieracie vzory.

Môžete tiež vyskúšať ukľudňujúci gél na bezbolestné prerezávanie zúbkov alebo vlhčené obrúsky na starostlivosť o zúbky a ďasná najmenších.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top