Doprava zadarmo nad 60 EUR
(9 produkty)

Kongy


Pod značkou Kongy si môžete v spoločnosti Ferwer zakúpiť koňakovú hubku na starostlivosť o pleť a telo. Táto zázračná huba je 100 % vyrobená z rastliny konjak alebo zmijovitá noha. Rastie v Ázii, ale aj v Afrike a Južnej Amerike. Huba je vďaka svojmu pôvodu úplne biologicky odbúrateľná, ale zároveň veľmi šetrná k citlivej pokožke. Spoločnosť Kongy vyrába svoje konjakové špongie ručne v Južnej Kórei na ostrove Jeju. Používaním hubky ušetríte množstvo odpadu z kúpeľne. Nielen jednorazové odličovacie tampóny alebo obrúsky, ale aj obaly od kozmetických výrobkov, ako sú krémy, pleťové vody a mydlá. Pomocou konjakovej hubky v kombinácii s čistou vodou môžete pleť vyčistiť, odlupovať a odmastiť. Vďaka jemnej textúre hubka účinne odstraňuje zvyšky kozmetických prípravkov a odumreté kožné bunky, čistí póry a vďaka obsahu minerálov a antioxidantov vyživuje a ošetruje pokožku.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Kongy Koňaková špongia - pre všetky typy pleti

Rozmery: cca 8 x 3,5 cm. Krajina pôvodu: Kórea. Materiál obalu: recyklovaný papier. Stupne voľnosti: konjaková múka a voda.

9,90 €

Kongy Koňaková špongia - ružový íl - na suchú a citlivú pokožku

Rozmery: približne 8 x 3,5 cm. Krajina pôvodu: Kórea. Materiál obalu: recyklovaný papier. Zloženie: konjaková múka, ružový íl a voda.

10,90 €

Kongy Koňaková špongia - bambusové uhlie - na mastnú a aknóznu pleť

Rozmery: približne 8 x 3,5 cm. Krajina pôvodu: Kórea. Materiál obalu: recyklovaný papier. Zloženie: konjaková múka, bambusové uhlie a voda.

10,90 €

Kongy Koňaková špongia - pre všetky typy pleti
9,90 €
Na sklade - expedícia dnesKategória
Top