DOPRAVA ZDARMA právě teď na všechny objednávky!
(9 produkty)

Kongy


Pod značkou Kongy si môžete v spoločnosti Ferwer zakúpiť koňakovú hubku na starostlivosť o pleť a telo. Táto zázračná huba je 100 % vyrobená z rastliny konjak alebo zmijovitá noha. Rastie v Ázii, ale aj v Afrike a Južnej Amerike. Huba je vďaka svojmu pôvodu úplne biologicky odbúrateľná, ale zároveň veľmi šetrná k citlivej pokožke. Spoločnosť Kongy vyrába svoje konjakové špongie ručne v Južnej Kórei na ostrove Jeju.

Používaním hubky ušetríte množstvo odpadu z kúpeľne. Nielen jednorazové odličovacie tampóny alebo obrúsky, ale aj obaly od kozmetických výrobkov, ako sú krémy, pleťové vody a mydlá. Pomocou konjakovej hubky v kombinácii s čistou vodou môžete pleť vyčistiť, odlupovať a odmastiť. Vďaka jemnej textúre hubka účinne odstraňuje zvyšky kozmetických prípravkov a odumreté kožné bunky, čistí póry a vďaka obsahu minerálov a antioxidantov vyživuje a ošetruje pokožku.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top