Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(84 produkty)

Lamazuna


Nahota, farby a roztomilosť. Tieto tri veselé vlastnosti spájajú všetky výrobky francúzskej spoločnosti Lamazuna. V tvare koláčikov, obláčikov alebo kvetov si môžete kúpiť šampóny, dezodoranty alebo zubné pasty.

Aj keď výrobky Lamazuna prinášajú svojim používateľom veľa radosti, ich hlavným cieľom je zabrániť plytvaniu. Suroviny, voda, ale aj odpad. Spoločnosť používa organické zložky a vyrába pevnú kozmetiku, ktorá je šetrná k nášmu zdraviu a životnému prostrediu, balenú v papierových krabičkách alebo kovových nádobách na opakované použitie. Vďaka vysokej koncentrácii vydržia výrobky Lamazuna dlho.

Okrem bežne dostupných tuhých výrobkov, ako sú šampóny alebo mydlá, môžete vyskúšať deodorant alebo zubnú pastu. Okrem týchto výrobkov spoločnosť ponúka aj pomôcky pre bezodpadovú kúpeľňu - opakovane použiteľnú tyčinku na čistenie uší Oriculi alebo drevený holiaci strojček s vymeniteľnými čepeľami, ktorý si môžete kúpiť aj priamo v sade s mydlom na holenie.

... více

-11%

-17%

-17%

-17%

-17%

-14%

-14%-11%

-11%

-11%


-11%

-13%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top