Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR
(161 produkty)

laSaponaria


Mladý pár Luigi a Lucia sú na začiatku príbehu talianskej značky prírodnej kozmetiky laSaponaria. Svoje prvé laboratórium otvorili vďaka crowdfundingovej kampani. Okrem výrobkov šetrných k prírode a zdraviu, ktoré tam vytvárali, organizovali aj kurzy a zdieľali svoje umenie s ostatnými ľuďmi. Dnes značka laSaponaria ponúka rad prírodných produktov na každodennú starostlivosť o telo a zapája sa aj do charitatívnych projektov na pomoc miestnym farmám, sociálnym podnikom alebo utečencom.

Sami tvorcovia značky hovoria, že ich kozmetika a jej tvorba sú vedomé. To ide ruka v ruke s používaním vysokokvalitných miestnych organických surovín, vyhýbaním sa živočíšnym produktom a netestovaním na zvieratách, ako aj používaním recyklovaných obalov.

Ve Ferwer môžete vyskúšať celý sortiment výrobkov značky - opaľovacie krémy, detskú kozmetiku, BB krémy, prírodné farby a masky na vlasy, šampóny, sprchové gély, holiace prípravky, dezodoranty a vlhčené obrúsky.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

laSaponaria Opaľovací krém SPF 15 BIO (125 ml) - pre rovnomerné opálenie

Objem: 125 ml. Certifikáty: Cosmetici Biologici. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: vyrobené v Taliansku.

15,90 €

13,90 €

laSaponaria Repelentný olej v spreji (100 ml) - proti komárom a larvám komárov

Objem: 100 ml. Certifikáty: Cosmetici Naturali. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: vyrobené v Taliansku.

12,90 €

11,89 €

laSaponaria Stredomorský sprchový gél BIO (200 ml) - so stredomorskými bylinkami

Certifikáty: Cosmetici Biologici. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: vyrobené v Taliansku.

6,90 €

-7%

-8%

-9%

-11%

-10%

-10%

-9%

-14%

-14%

-14%

-10%

-20%

-10%

-8%

-13%

-7%

laSaponaria BB krém ako

13,90 € 14,90 €

-9%


-11%


-14%

-14%

-14%

-14%-10%

-13%-8%
-10%

-7%

laSaponaria BB krém ako

13,90 € 14,90 €

-7%

laSaponaria BB krém ako

13,90 € 14,90 €

-9%

-8%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top