Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(25 produkty)

Mulieres


Estonská značka Mulieres vás zaujme na prvý pohľad. Dôvodom je originálny dizajn ich obalov. Tekuté výrobky, ako napríklad prací gél alebo univerzálny čistiaci prostriedok pre domácnosť, sú zdanlivo zabalené v nádobe z recyklovaného kartónu. Samo o sebe by to, samozrejme, nefungovalo, ale cieľom je znížiť množstvo plastových obalov, takže nádoba z pevnej recyklovanej lepenky je len ľahká plastová taška, ktorú môžete po použití vyhodiť do žltého koša.

Zakladateľov značky viedla k jej vytvoreniu túžba po netoxickej domácnosti, preto ich sortiment zahŕňa pracie a čistiace prostriedky pre domácnosť, ako napríklad gél na pranie a univerzálny čistiaci prostriedok. Všetky výrobky sú vyrobené z čistých, prírodných a vysokokvalitných surovín a obsahujú esenciálne oleje, vďaka ktorým nádherne voňajú.

Okrem čistiacich prostriedkov pre domácnosť spoločnosť vyrába aj vonné sviečky, ktoré prinesú do vášho domova dvojnásobnú radosť. Krásne vyzerajú a voňajú, ale zároveň sú šetrné k nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Vyskúšate drevitú vôňu alebo si domov prevoňate práškom?

... více

-9%

-9%

-14%
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top