Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(34 produkty)

Preserve


Spoločnosť Preserve, ktorú v Spojených štátoch založil Eric Hudson, by sa mohla stať učebnicovým príkladom udržateľnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Na začiatku príbehu spoločnosti bola túžba vyrábať ekologické výrobky s pekným dizajnom a veľkou praktickosťou. A presne to sa spoločnosti Preserve darí.

V skutočnosti všetky výrobky spoločnosti pochádzajú z recyklovaných materiálov, ktoré získavajú recykláciou plastového odpadu, najmä kelímkov od jogurtov. Spoločnosť je tiež súčasťou B Corp, globálnej siete spoločensky zodpovedných podnikov, ktoré sa svojou prácou zaoberajú aktuálnymi sociálnymi a environmentálnymi problémami.

Prvým produktom spoločnosti Preserve bola zubná kefka a dnes spoločnosť ponúka široký sortiment nielen zubných kefiek, ale aj iných predmetov dennej potreby. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, farieb a typov snack boxov, kompostovateľných slamiek pre deti a holiacich strojčekov s vymeniteľnými čepeľami pre dospelých.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top