Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(33 produkty)

Radico


Z tradičnej múdrosti ajurvédy čerpá poznatky na výrobu značky bylinných produktov na starostlivosť o vlasy Radico. Zakladateľom značky je Sanjeev Bhatta, ktorý spolu so svojím tímom spolupracovníkov neustále vyvíja a testuje nové spôsoby, ako nás dostať do kontaktu s prírodou v našom každodennom živote. S pokorou, jemnosťou a dôrazom na tradíciu nám tak značka prináša rad odtieňov 100 % prírodných rastlinných farieb na vlasy, ktoré sú vyrobené výlučne z BIO surovín. Prináša vlasom nielen nový odtieň, ale aj silu, lesk a zdravie. Ich používanie sa tak stane vaším dokonalým rituálom krásy.

Z tradičných ajurvédskych bylín Radic vyrába nielen farby na vlasy, ale ich miešaním a kombinovaním vytvára aj ďalšie produkty, ako napríklad vlasové bylinné kúry na obnovenie prirodzených vlastností našich vlasov alebo púdrové šampóny a kondicionéry pre úplne prírodnú každodennú starostlivosť o vlasy.

Všetky výrobky Radico získali certifikát Cosmos Organic, ktorý zaručuje, že kupujete kvalitné, ekologické výrobky, ktoré sú šetrné k vášmu zdraviu a našej Zemi.

... více


-8%

-8%


-11%

-8%


-8%


-8%


-8%

-8%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top