Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(14 produkty)

Yoni


Cestovanie, práca na udržateľných projektoch a sloboda inšpirovali mladý pár Jazzine a Kristofa k vytvoreniu značky Yoni, ktorá pomáha vytvárať svet, aký chcú. Ich mottom sa stalo "Zdravie v harmónii s prírodou", čo sa odráža aj vo všetkých ich aktivitách a produktoch. Ich hodnoty sú udržateľnosť, šetrnosť k životnému prostrediu a úcta k nášmu telu. A na ich základe prinášajú do nášho sveta alternatívne nástroje zubnej hygieny.

Hlavným produktom dua je prírodná zubná kefka, ktorá na prvý pohľad vyzerá skôr ako vetvička. A je to tak! V skutočnosti je súčasťou rastliny Salvadora persica, ktorej výhonky sa už tisíce rokov používajú na dentálnu hygienu. Žuvanie a trenie zubov je totiž pre našu ústnu dutinu doslova prospešné. Čistí, leští a bieli zuby. Posilňuje ďasná, obsahuje antibakteriálne a antimikrobiálne látky, vápnik alebo vitamín C. Zubnú kefku si môžete objednať samostatne alebo s krásnym skleneným cestovným puzdrom.

Yoni ponúka aj rozložiteľné zubné nite alebo opakovateľné sklenené slamky.

... více-10%

Yoni Yoni Egg set Obsidián

80,90 € 89,90 €

-10%

Yoni Yoni Egg set Ametyst

80,90 € 89,90 €

-10%

Yoni Yoni Egg set Jasper

72,90 € 80,90 €

-10%

Yoni Yoni Egg Jasper

36,91 € 40,90 €

-8%

-8%

-20%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top