DOPRAVA ZDARMA právě teď na všechny objednávky!
(202 produkty)

Kvitok


Slovenská značka Kvitok vás očarí svojimi voňavými výrobkami. Každý výrobok značky, ktorá má svoju kolísku v Humennom, obsahuje voňavé rastlinné zložky najvyššej kvality. Zakladateľkou značky je Martina, ktorá sa počas štúdia na lekárskych a chemických fakultách zaujímala o veľké množstvo nebezpečných chemikálií, s ktorými denne prichádzame do kontaktu, a rozhodla sa ho znížiť.

Produkty značky Kvitok majú jednoduché a čisté zloženie, ktoré podporuje prirodzenú funkciu pokožky. Žiadny z produktov ani jednotlivých zložiek nie je testovaný na zvieratách a nepoužívajú sa ani suroviny živočíšneho pôvodu. Na obaloch kozmetiky Kvitok nájdete krásne jemné maľované obrázky s prírodnými motívmi. Samotný obal je vyrobený z recyklovaných materiálov. Sklenené fľaše a poháre niektorých výrobkov sa dokonca dajú vrátiť!

Kvitok ponúka široký sortiment výrobkov na každodennú starostlivosť o pleť alebo vlasy. Vyskúšajte exfoliačný krém s marhuľovým olejom, pevný šampón na mastné vlasy s čajovníkom alebo bylinný dezodorant v papierovom balení.

... více

Nový

Kvitok

19,90 €

Nový

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top