facebook
Objednávky zadané do 12:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 0 EUR

Kvitok Alkoholový prípravok na udržiavanie hygienického stavu titánových mikroihiel a liečebného valčeka

Značka: Kvitok

6,59 €
5,90 €

Na objednávku 10 dni
Tento produkt sa práve prezerá 3 používatelia.

  • Doprava zadarmo nad 0 EUR

Popis produktu Kvitok Alkoholový prípravok na udržiavanie hygienického stavu titánových mikroihiel a liečebného valčeka

Alkoholový prípravok je určený na udržiavanie hygienického stavu titánových mikroihličiek liečebného valčeka. Udržujte valček v požadovanom hygienickom stave nastriekaním liehového prípravku na hlavu valčeka pred aplikáciou na pokožku a tiež po každej aplikácii.


Liehový prípravok je určený na udržiavanie hygienického stavu titánových mikroihličiek ošetrujúceho valčeka. Udržujte valček v požadovanom hygienickom stave tak, že pred aplikáciou na pokožku a tiež po každej aplikácii nastriekate na hlavu valčeka alkoholový prípravok.


Použijete ho aj pri čistení a dopĺňaní airless dávkovačov od pleťových vôd a pri dopĺňaní kvetinových vôd do menších balení s rozprašovačom.


Postup čistenia airless dávkovačov: odskrutkujte uzáver, zatlačte na dno dávkovača a celú fľašu umyte mydlovou vodou (saponátom). Musíte tiež nasadiť trysku a prečerpať cez ňu mydlovú vodu, aby ste ju vyčistili. Potom všetky časti (vrátane hlavy) dôkladne opláchnite čistou vodou (hlavu treba opäť prečerpať čistou vodou) a nechajte vyschnúť. Odsuňte spodnú časť dávkovača a nastriekajte vnútornú a spodnú časť hlavice prípravkom na báze alkoholu na dermálny valček s mikrosférami. Po zaschnutí je dávkovač pripravený na ďalšie použitie.


Postup čistenia sklenenej fľaše s rozprašovačom: Pri prenášaní obsahu hydrolátov z väčšieho balenia do menšej fľaše s rozprašovačom použite na zachovanie hygienických podmienok alkoholový rozprašovač Dermal Roller Microspray, pretože hydroláty sú veľmi citlivé na znehodnotenie. Prázdnu fľašu vyčistite čistiacim prostriedkom a opláchnite čistou vodou. Naplňte ju čistou vodou, prečerpajte čistú vodu cez fľašu s rozprašovačom (niekoľko streknutí) a vyprázdnite fľašu s rozprašovačom ďalším streknutím bez čerpania vody. Fľašu a rozprašovač postriekajte alkoholom a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí je fľaštička pripravená na ďalšie použitie.


 

Nanášajte priamo na pokožku. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite.


Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Vyhnite sa vdychovaniu prachu/dymu/plynu/mlhy/výparov/aerosólov.

Pri poranení očí: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou.Zloženie: izopropylalkohol (dezinfekčný alkohol), voda (voda)Kód produktu
  • NAV464Kategória
Top