DOPRAVA ZDARMA právě teď na všechny objednávky!

Detská obuv

(7 produkty)
Aj naši najmenší si zaslúžia topánky, ktoré sú pohodlné, vyzerajú skvele a sú vyrobené eticky a udržateľne s ohľadom na životné prostredie a všetky živé organizmy. Ak chcete prvýkrát objavovať svet s ľahkosťou a radosťou, obujte deťom farebné tenisky Inkkas. Topánky tejto značky sa vyrábajú v Mexiku podľa zásad Fairtrade, ktoré zaručujú šetrný a spravodlivý prístup nielen k životnému prostrediu, ale aj k tým, ktorí topánky vyrábajú. Farebné tradičné látky, z ktorých sú tenisky Inkass vyrobené, sa v Peru vyrábajú ručne tradičným spôsobom. Väčšie dievčatá nepochybne očarí elegantná a zároveň hravá bodkovaná obuv Ladybug slip-on.

Všetky značky, ktoré nájdete na Ferwer, vyrábajú svoje produkty eticky a udržateľne, s dôrazom na využívanie obnoviteľných alebo prírodných zdrojov, recykláciu odpadových materiálov, etické a spravodlivé zaobchádzanie s výrobcami a ich zamestnancami a rešpektovanie životného prostredia a všetkých živých bytostí. Za každým z nich stoja zaujímaví a inšpiratívni ľudia, každý z nich má svoj vlastný príbeh, ktorého súčasťou sa môžete stať aj vy kúpou.

... více

-29%

-29%

-58%

Perky Alpargatas Ladybug Baby

13,90 € 32,90 €

-49%

Inkkas Slate Kids

26,90 € 52,90 €

-49%

Inkkas Black Spectrum Kids

26,90 € 52,90 €

-49%

Inkkas Blue Bird Kids

26,90 € 52,90 €

-59%

Inkkas Bald Eagle Kids

21,90 € 52,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top