DOPRAVA ZDARMA právě teď na všechny objednávky!

Pánske príslušenstvo

(69 produkty)
V obchode Ferwer nájdete širokú škálu doplnkov, ktoré dodajú vášmu udržateľnému šatníku iskru a do vášho každodenného života vnesú radosť a dobrý pocit z toho, že ste šetrní k našej planéte.

Originálnymi a krásnymi doplnkami sú peňaženky a puzdrá z banánových listov, ktoré vyrába značka Green Banana Paper úplne udržateľným a ekologickým spôsobom. Používajú sa naň odrezané listy, ktoré sa z rastliny odstránia po tom, ako sa na nej vytvoria plody. Ide teda o odpad, ktorý Green Banana Paper vracia späť do života. Peňaženky sú praktické, odolné a môžete si vybrať z mnohých krásnych ručne vyrobených vzorov.

V tejto kategórii nájdete aj ekologické fľaše na vodu Ecoalf, ktoré šetria životné prostredie nielen počas výrobného procesu, ale aj počas používania. Kúpou jednej fľaše totiž ušetríte množstvo jednorazového plastového odpadu. Aj dizajn fľaše dáva jasne najavo, s akou myšlienkou sa stotožňujete, a to vďaka sloganu "Because there is no planet B".

Na každodenné nosenie a výlety si môžete vybrať z dizajnových rolovacích batohov Midori a na bežné použitie poslúžia aj ponožky českej značky Lonka z organickej bavlny a bambusu. Okrem módnych doplnkov môžete v Pedagu kúpiť aj doplnky na starostlivosť o obuv , ako sú impregnačné spreje, čistiace spreje a gélové vložky.

Pre tých, ktorí chcú niekoho obdarovať výrobkami z obchodu Ferwer, ale chcú mať istotu, že darček trafí do čierneho a nezostane nevyužitý v skrini, máme k dispozícii darčekové poukážky !

... více
-14%

Ecoalf Láhev Ecoalf mořská

24,90 € 28,89 €

-40%

-29%


-14%

Ecoalf Fľaša Ecoalf Mint

24,90 € 28,89 €

-14%

Ecoalf Ecoalf fľaša ružová

24,90 € 28,89 €


-30%

Midori Batoh Bonsai Rolltop Green

39,91 € 56,89 €

-19%

Midori Batoh Bonsai Rolltop Black

45,90 € 56,89 €Pedag Eco - sada

53,91 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top