facebook
Limitovaná akce! Při nákupu produktů Nobilis Tilia v hodnotě 800 Kč získáte 1x Nobilis Tilia Aroma olej Osvěžující 10 ml v hodnotě 149 Kč
Doprava zadarmo nad 60 EUR
> Ženy > Oblečenie > Tričká

Dámske tričká

 
(20 produkty)
 
Rýchly výber veľkosti:
V spoločnosti Ferwer nájdete tričká na každú príležitosť. Univerzálne jednofarebné čierne tričko bez rukávov sa hodí k sukniam aj nohaviciam, farebné tričká rozžiaria deň vám aj ľuďom vo vašom okolí a elegantné červené tričko s ozdobným výstrihom si môžete obliecť nielen do práce, ale aj na koncert. A ak chcete dať ostatným jasne najavo, že vám osud našej planéty nie je ľahostajný, a možno ich aj inšpirovať k podobnému prístupu, potom sú tričká španielskej značky Ecoalf so sloganom "Pretože neexistuje planéta B" jasnou voľbou. Môžete si vybrať z unisex tričiek s veľkou potlačou cez celú prednú stranu alebo jednofarebných tričiek s jemnou potlačou tejto frázy na hrudi.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

SKFK Adaie

Trošku retro dizajn, ktorý dokonale zapadá do modernej doby, to je sveter SKFK Adaie. Čierna farba jej dodáva eleganciu, široké rukávy retro nádych a farebné zdobenie okolo výstrihu jej dodáva ľahkosť a originalitu.

72,20 €

21,70 €

Ecoalf Going T-shirt Woman Orange

V jednoduchosti je sila. Pohodlné udržateľné tričko, veľmi príjemné na nosenie. Minimalistický dizajn trička Ecoalf nám pripomína, aké dôležité je starať sa o našu planétu - pretože žiadna planéta B neexistuje.

40,90 €

-70%

SKFK Adaie

21,70 € 72,20 €

-29%

Ecoalf Going T-shirt Woman White

28,89 € 40,90 €Kategória
Top